Hakkımızda

Samatya Meydanı’nın merkezinde dört katlı bir binada hizmet veren Forsa Balık bölgenin kimliğini tayin eden mekânlarından. Meydanın merkezindeki masalarıyla Samatya havasını en iyi yaşayabileceğiniz müessesenin aynı zamanda deniz manzaralı bir de ahşap terası bulunuyor. Çocuklu aileler, çocuk odası sayesinde rahat bir soluk alabilir. Mutfak bütün müşterilere her zaman açık. Mevsimlik balıkların menüde önemlice yer tuttuğu Forsa’da levrek sarma, tuzda balık, fener kavurma, kırlangıç buğulama ve kurutulmuş domates sosuyla hazırlanan “levengi” ilgiyi hak ediyor. Lagos lokumu, lakerda, safran soslu jumbo karides, krep sarma, fava ve girit ezmesini de ayrıca not edin. Sofranızı Samatya’nın yerel müzisyenleri canlı fasılla şenlendirecek. Meyhane Muhabiri diyor ki: forsa balık’ta hem manzara var hem de lezzet. ayrıca giriş katında kapı önüne oturursanız da meydanın tadına varabilirsiniz. terastan deniz biraz uzakta kaldığı için benim tercihim aşağısı. meydanı seyretmek, olanı biteni izlemek çok keyifli. mezeler de, balıklar da lezzetli üstelik. hava güzelse oldukça keyifli bir akşam geçireceksiniz.
İstanbul’un arka balkonu tarihi Samatya meydanında yeni açılan Forsa Balık Restaurant titiz ve profesyonel ekibi ile her katı 70 kişi kapasiteli toplam 4 katlı 280 kişilik mekanı, eşsiz deniz manzaralı terası ile misafirlerinizi 4 mevsim aynı konfor ve özenle ağırlayabileceğiniz mükemmel bir balık restaurantıdır.

Forsa Balık Restaurantın zengin balık ve meze çeşitleri ile müşterilerine özel dev perdede LİG TV yayını ve ayrıca Cuma-Cumartesi akşamları canlı fasıl eşliğinde hizmet vermektedir. Her türlü davet, toplantı, seminer vb. organizasyonlarını gönül rahatlığı içinde gerçekleştirebilmeniz için gerekli tüm altyapıyı müşterilerine sunmaktadır.
× WhatsApp İletişim